Poskytnúť každému prístup k najlepším príležitostiam v oblasti kryptomien

Stiahnite si aplikáciu a vstúpte do sveta kryptomien

Kto sme?

Veľký počet kryptomien a rýchly technologický rozvoj robia investovanie na tomto trhu veľmi zložitým. My to chceme zmeniť tým, že na kryptomenového trhu prinesieme osvedčený koncept ETF a indexových fondov – a umožníme každému profitovať z tohto odvetvia.

Veríme že krypto a blockchain sú najväčšie technologické inovácie našej doby, predurčené na to, aby zmenily spôsob fungovania všetkých inštitúcií k lepšiemu - demokratizácia prístupu, zvýšenie transparentnosti a, čo je najdôležitejšie, pozdvihnutie pozície jednotlivca oproti pôvodnému centralizovanému systému.

Čo robime

BloqHodler sa snaží zachytiť rastový potenciál kryptomenového trhu prostredníctvom jednoduchých, ale výkonných investičných nástrojoch. Jednotlivcom a firmám ponúkame širokú škálu investičných nástrojov – od jednoduchých indexov až po štrukturované pákové instrumenty. A najlepšie na tom je že: všetky produkty sú ľahko pochopiteľné, bezpečné, nákladovo a daňovo efektívne – pre nováčikov, pre retailových investorov a inštitucionálnych klientoch.

Naše sektorové indexy držia najsľúbnejšie krypto aktíva daných sektorov, ako sú DeFi alebo Metaverse, zatiaľ čo naše pákové alebo inverzné produkty Vám pomôžu využiť zabezpečenú dlhovú pozíciu bezproblémovým a efektívnym spôsobom. Profitujete zo znížených transakčných nákladov a rôzných poplatkov a zároveň zosilňujete svoju expozíciu sľubným aktívám.

Prečo sme tu?

V zásade veríme, že technológia blockchain je najväčšou inováciou našej doby. Má drasticky zmeniť a zlepšiť fungovanie mnoho odvetví a spôsoby, akými ľudia žijú, pracujú a trávia svôj voľný čas. V tomto sektore sa vytvárajú obrovské príležitosti a pridané hodnoty. Ale na rozdiel od predchádzajúcich innovácií sú tentokrát tieto príležitosti dostupné širokej verejnosti a nie len úzkej skupine vyvolených. Historicky sa spoločnosti, ktoré formovali našu budúcnosť, dostali na burzu až vtedy, keď sa veľká časť pridanej hodnoty už nahromadila vyvolením investorom. Atraktívne investičné príležitosti boli väčšinou vyhradené pre subjekty s najväčším kapitálom.

Ale krypto a blockchain projekty obracajú svet hore nohami prostredníctvom svojho otvoreného a transparentného ekosystému. Vydávajú svoje tokeny - alebo akcie - v najskorších štádiách. Záujemcovia sa môžu rozhodnúť investovať akúkoľvek veľkú alebo malú sumu. My v BloqHodler vytvárame nástroje, ktoré Vám pomôžu získať prístup k tomuto množstvu nových príležitostí. A vec, ktorá robí z naších investičných produktov na blockchaine skutočne niečo, čo v zásade mení hru? Má k nim prístup ktokoľvek na svete, bez ohľadu na jeho majetok, rasu, náboženstvo, pohlavie alebo akýkoľvek iný sociálno-ekonomický atribút. Ak chcete optimalizovať svoje dlhodobé vystavenie tomuto innovatívnému odvetviu, nepotrebujete nič iné ako vytvoriť si krypto peňaženku prostredníctvom našej applikácie.